Kameralı Chat

Kameralı Chat ; Kamera ve mikrofon yardımı ile sizleri sevdiklerinizle buluşturan görüntülü bir sistemdir. Kameralı chat ücretsiz bir uygulamadır. Sizlerde sevdiklerinizle sitemiz üzerinden bedava kameralı chat yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey kamera ve mikrofonlu bir bilgisayar ile sitemize girmenizdir. Bu kadar basittir. Siteye girdikten sonra adrews çubugu altında  aktive x yüklemesi uyarısı verecektir. Onu kabul ederek çalıştırınız hepsi bu kadar Kameralı chat odalarına giriş yaptınız bile…

İyi sohbetler dileriz.

Kameralı site  içinde görüntülü olarak konuşma şartmı ?

Kameralı chat Sohbet siteleri içinde illaki kamera açmak zorunda degilsiniz. Ama siz başkalarının kamerasını görmek istiyorsanız başkalarıda sizleri görmek istemesi dogaldır. Kameralı sohbet sitemiz içide yüzyüze yada sohbet odalarında karşılıklı görüntülü sohbet edebilirsiniz. Görüntülü ve sesli olarak dostlugunuzu güçlendirebilir yeni dostluklara mergana diyebilirsiniz.

Oda içerisinde müzik yayınlayabilirmiyim?

Müzik yayınlayabilmek için 1 adet mikrofon ve ses ayarlarınızın yapılmış olması gereklidir. Gerekli ses ayarlarını yapabilmek için ses ayarları bölümünde windows ses ayarlarını yapabilirsiniz. Mikrofon ile tüm kullanıcılara izin verilmiş odalarda canlı sohbet yapabilmeniz mümkündür. Dj Alımları için yönetimdeki arkadaşlarımızla görüşmeniz yeterli olacaktır.

Kameralı Sohbet Etmek Ücretsizmi ?

Kameralı ve görüntülü chat özelliginden tam anlamıyla ücretsiz yararlanabilirsiniz. Hiçbir zaman sizlerden ücret talep edilmeyecektir. Ayrıca premium üyeliklerimizde vardır. Premium üyeliği sitemizin ilk günlerinde seviyeli sohbet eden arkadaşlara ücretsiz olarak vermeyi düşünüyoruz. Daha sonra ilerleyen zamanlarda yine seviye ön planda olmak üzere sitemizde hiçbir kısıtlama  olmadan premium üyelerimize sınırsız sohbet özelligini kullanma izni vereceğiz.

Görüntülü ve Sesli Sohbet Odası Nasıl Açabilirim?

Webcam sohbet odası açabilmek için yetkili kişilerle  iletişime  geçmeniz yeterli olacaktır. +18 oda açmak sitemizde mevcut degildir. Seviyeli ortam kurabilmek için + 18 in tüm çeşitleri sitemizden yasaklanmıştır.

Üyeler tarafından rahatsız edilirsem ne yapabilirim?

Üyelerin yada misafirlerin sizleri rahatsız etmesi durumunda özelinizde bulundan block panelinden yani engelleme butonu ile bu sorunu aşabilirsiniz.
Ayrıca görevli admin veya yönetimde olan kullanıcılara durumu bildirerek sistemden uzaklaşmalarını saglayabilirsiniz.
Kameralı chat odalarımızda üyelerin sizi rahatsız etmemesi için  24 saat online olan görevlilerimiz olaya el koyacaktır.

Kameralı Chat” üzerine 2 düşünce

  1. selin

    Kameralı chat sitenize başarılar dilerim. Kameralı chat dedigimiz zaman bu kadar güzel olacagını bilemiyorduk ama şimdi anladımki çok güzel bir olaymış.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>